BlocksCraft icon

BlocksCraft

0.0.8552

Daha fazla yaratıcı özgürlükle Minecraft oyna

3.0

3

25k

6

Rate this App

BlocksCraft ünlü Minecraft'a benzeyen ücretsiz bir oyundur. Tamamen ücretsiz olan bu versiyonu ise oyunu yaratıcı modda oynamanıza izin verir, bu modda herhangi bir kısıtlama olmadan inşaa ederek koca bir şehir yaratabilirsiniz. Acele etmenize gerek yok, sadece oyunun tadını çıkarın ve her türlü şeyi inşaa edin.

BlocksCraft'ı oynamaya ilk başladığınızda eğer daha önce buna benzer bir dosya açmadıysanız biraz karışık gelebilir. Uygulamayı açmak için tek yapmanız gereken şey Start diye adlandırılan dosyaya tıklamak, ve çıkan pencereye bir kullanıcı adı girmek. Kabul ettiğinizde, ana ekranın yüklenmesi ve oyuna erişim için bir kaç saniye beklemeniz gerekiyor.

BlocksCraft'teki ana menü Minecraft'tekine çok benzerdir; tek yapmanız gereken Generate Scenario'ya tıklamak. Artık sınırsız olasılık hizmetinizde - kendi ellerinizle keşfetmeniz gereken tüm evren ayaklarınızın altında. Yeni materyaller keşfettikçe, silahlar ve kendinizi gece koruyabileceğiniz diğer nesneleri oluşturabilirsiniz. Ücretsiz yaratıcı moddaki bu eğlenceli oyunla daha önce görmediğiniz Minecraft dünyasını keşfedin.
Uptodown X